Sıkça Sorulan Sorular

Aynı ebat ve renkteki kotlar, bir ve aynı kadına farklı şekilde sığabilir, çünkü sadece iki eşit kot pantolon yoktur. Ayrıca, bir süre kot pantolon giydikten sonra daha büyük hale geldiklerini asla unutmamalı, bu yüzden muhtemelen biraz daha küçük kot pantolonlar almalısınız.

Kot pantolonunuzu seçerken, vücudunuzun fazladan dikkat çekmek istemediğiniz bölgelerine çok sıkı veya çok yakın olmamaları gerektiğini unutmayın. Kendinizi kot bedenine göre yönlendirin, genellikle iki sayının bir kesri ile temsil edilir, birincisi bel boyutunu, ikincisi ise bir uzunluğu gösterir.

Her özelleştirilmiş denim üreticisinin kendi müşterilerine odaklandığını unutmayın. Bu nedenle Rifle, Hugo Boss ve Klaus Montana markalarının ürettiği kotlar, klasik modelleri tercih edenler için ideal olacak, Versace kotlar uzun ince bacaklara sahip olabilenler için, Lee Chicago ve Mustang Exotic-Erotic denim kreasyonları giyilir. seksi görünmek isteyenler tarafından.

Kotların uzunluğu inç cinsinden 28 ile 38 arasında yazılır. 28 inçlik kot pantolon, yaklaşık 157 santimetre yüksekliğe sahip bir kişiye uyacaktır. 36 inç kot pantolon, 190 santimetre yüksekliğe sahip olanlar içindir. Bugün çizme kesimli kotlar giymek moda. Ve lütfen onları bir ara kısaltmak istediğiniz için fazla uzun olan kot pantolonları almayın. Kotlarınızı keserseniz orantılar bozulur, kot bozulur ve tüm estetik bozulur. Öyleyse yapma. Aşırı durumlarda, kot pantolonunuzun uçlarını her zaman yukarı kaldırabilirsiniz.

Bir kibrit numarası kullanarak denim renginin stabilitesini kontrol edebilirsiniz. Bir kibrit alın, suya batırın ve ardından kot kumaşı geçirin. Kibrit renk alırsa, kotlarınız siz giyerken boyanacaktır. Bununla birlikte, renkli eşleşme mutlaka düşük kot kalitesi anlamına gelmez. Yüksek kaliteli aşırı boyanmış kotlar da renk kaybedebilir. Ancak bu etki ilk yıkamadan sonra kaybolur.