İstanbul Kot Fabrikası

Erkek Kot

 

Kotlarımızdan bazıları

Erkek moda sektörünün öncülerinden biri erkek kot pantolonlarıdır. Bu adımda birçok faktör var. bunların sonuncusu en büyüğüdür. ağır işlerde çalışan erkeklerin ihtiyaç duyduğu ağır iş pantolonları ile ortaya çıkan denim pantolonlar. o zamandan beri modadaki yükselişini hiç kaybetmedi.

T +90 212 618 25 69
Eposta: info@kuzgunlar.com.tr

Kuzgunlar Tekstil
Yeni Mah. Hekimsuyu Cad. 538. Sok. No: 20 34250 Gaziosmanpaşa - İstanbul / TÜRKİYE


Bayan Kot Üreticisi

 

Kotlarımızdan bazıları

Double Jean Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

 Çift kot pantolon giyiyor! Başka bir deyişle, pantolon için kot pantolon, gömlek veya ceket için kot pantolon giymek ...

Kolay mı?

Nasıl kombinasyon yapılacağını biliyorsanız, elbette çok kolay. Aksi takdirde, başınız büyük belada!

En önemli nokta çift kot pantolon giydiğinizde kıyafetlerinizin üniforma gibi görünmesini engellemektir. Şimdi bu görüntüyü küçük detaylarla nasıl engelleyebileceğimizi görebilirsiniz.

Jean pantolon ve jean gömlekleri aynı anda kullanırken bu ipuçlarını unutmayın!

  • Kot pantolonunuzun ve jean gömleğinizin rengi aynı ise kemer kullanmayınız. Kemer kullanırsanız, kombinasyonunuz üniformadan farklı olmayacaktır.
  • Mümkün olduğunca farklı renk kombinasyonlarını deneyin. Pantolon veya gömleklerden biri daha koyu gölgede ise daha estetik bir görüntü elde edersiniz.
  • Aynı rengi giyiyorsanız jean gömleğinize tişört giyip gömleğin düğmelerini açık bırakabilirsiniz. Bir başka küçük ipucu: Vücudun bir kısmının daha ince görünmesini istiyorsanız o kısımda koyu rengi kullanabilirsiniz. Görünüşünüzden memnun değilseniz, üst tarafta daha açık, alt tarafta daha koyu bir renk daha iyi görünecektir.
  • Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise eğer çok açık tenli iseniz çok açık tonlarda jean gömlek giymeyin. Bu, cildinizin olduğundan daha solgun görünmesini sağlayacaktır.
  • Jean gömlekleri giyerken kollarınızı kıvırın. Böyle tişörtler giymek görünüşünüze biraz dinamizm katacaktır.

Etiketler: gömlek, kot pantolon, kot rengi, kombinasyon, kot pantolon, modeller, pratik ipuçları, trend

Daha fazla detay; www.kuzgunlar.com.tr/women-jeans/